Katarzyna Kanik

Właściciel i dyrektor przedszkola
Wychowawca klasy Va

Nauczyciel języka angielskiego

Kontynuuje swoją edukację w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: Zarządzenie. Pracuje wg autorskiego programu nauczania języka angielskiego w klasach I-III. Propagatorska konwersacyjnych metod nauczania języka angielskiego.

Kreatywność i otwartość na problemy dziecka pozwoliły mi stworzyć placówkę przyjazną dla dzieci, która jednocześnie służy pomocą rodzicom w opiece nad ich małymi skarbami. Prywatnie żona Łukasza, mama Nikosia i Adasia. Cecha charakterystyczna: uśmiech i czas dla każdego.

mgr Anna Danielczyk

Nauczyciel wspomagający w klasie Va

mgr Beata Hanzlik

Dyrektor ds. pedagogicznych
Nauczyciel języka polskiego

Za swoją pracę pedagogiczną wielokrotnie nagradzana Otrzymała Brązowy Krzyż Zasługi od Prezydenta RP „Mogę powiedzieć o sobie, że dokonałam słusznego wyboru zawodowej drogi. Swoją pracę postrzegam jako przyjemność towarzyszenia dzieciom i młodzieży w odkrywaniu piękna i bogactwa języka polskiego w wielu wymiarach. W wolnym czasie tańczę, gram w tenisa i czytam,zwłaszcza biografie. Ludzkie losy niezmiennie mnie fascynują, często budzą podziw, ale przede wszystkim uczą.”

mgr Klaudia Grygierczyk

Nauczyciel plastyki

mgr Stanisław Gola

Nauczyciel historii

mgr Grzegorz Świerkot

Nauczyciel informatyki i techniki
Oligofrenopedagog

mgr Krystyna Oćwieja

Nauczyciel matematyki

mgr Mariusz Maławy

Nauczyciel wychowania fizycznego
Oligofrenopedagog

mgr Justyna Strzelec

Nauczyciel języka niemieckiego

mgr Elżbieta Konieczny

Nauczyciel biologii i geografii
bibliotekarz

mgr Beatrycze Gawrońska – Bednarczyk

Logopeda

mgr Katarzyna Duźniak

Psycholog
Certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej

Kontynuuje swoją edukację na studiach podyplomowych z zakresu Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W swojej pracy stawiam na wzmacnianie więzi między dzieckiem a rodzicem oraz wzmacnianie ich kompetencji rodzicielskich. Praca z dziećmi, odkrywanie ich potencjału i możliwości daje mi wiele radości i satysfakcji. Szczególnie interesuje mnie praca z dziećmi młodzieżą ze spektrum autyzmu, wzmacnianie ich samodzielności oraz umiejętności społecznych i komunikacyjnych. W swojej pracy kieruje się założeniami Stosowanej Analizy Zachowania. Prywatnie przyszła mama. Miłośnik kuchni, gotowania, szydełkowania i muzyki. Zainteresowana wystrojem wnętrz, projektowaniem i tworzeniem własnoręcznych dekoracji i dodatków do domu, ogrodu, na przyjęcia.

mgr Dorota Kania

Rehabilitantka

Małgorzata Kiszka

Rehabilitantka

Ewelina Piesiur

Pracownik stołówki

Miłośniczka zdrowego trybu życia. W placówce dba, aby dzieci był najedzone oraz poznawały nowe smaki. Doceniam proste chwile. Wolny czas uwielbiam spędzać na świeżym powietrzu. Nie pogardzę interesującą książką, dobrą kawą, ciekawą rozmową.

Joanna Grzechnik

pracownik stołówki