mgr Joanna Kapołka

Nauczyciel wspomagający w klasie IIa
Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. W pracy z dziećmi stara się do każdego podchodzić indywidualnie, dostrzegać mocne strony, motywować i wspierać w poznawaniu świata i pokonywaniu trudności. Chce, by jej podopieczni czuli się przy niej bezpiecznie i wiedzieli, że zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc. Hobbistycznie zajmuje się animacją dzieci, wytwarzaniem różnych przedziwnych cudów i grą na instrumentach.

mgr Iga Seredyńska

Wychowawca klasy IIa
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

mgr Kinga Kwaśniak

Nauczyciel wspomagający w klasie IIa
Oligofrenopedagog
Certyfikowany terapeuta Integracji Sensorycznej

Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach pedagogika ogólna oraz pedagogika wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego. W swojej pracy charakteryzuję się indywidualnym podejściem do każdego ucznia, podążając za innowacyjnością świata. Jestem osobą energiczną, kreatywną, pełną zapału i pomysłów. Człowiekiem, który kocha to, co robi i nie może się nudzić.

mgr Magdalena Młodzik

Wychowawca klasy IIIb
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
Oligofrenopedagog
Terapeuta zajęciowy

W pracy zawodowej kładzie nacisk na maksymalne wykorzystanie potencjału ucznia poprzez stosowanie metod i form pracy dostosowanych do indywidualnych możliwości. Jej pasja to „ołówek i węgiel”, spod których w międzyczasie wychodzą różne twory. Dużo czyta, a latem stawia na rower i rolki.

Izabela Martosz

wychowawca świetlicy.
Nauczyciel wspomagający w klasie IIb

mgr Natalia Stepaniak

Wychowawca klasy IIIa
Wychowawca świetlicy

mgr Dominika Lazarek

Nauczyciel wspomagający w klasie IIIa

Katarzyna Kanik

Dyrektor szkoły
Nauczyciel języka angielskiego

Kontynuuje swoją edukację w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: Zarządzenie. Pracuje wg autorskiego programu nauczania języka angielskiego w klasach I-III. Propagatorska konwersacyjnych metod nauczania języka angielskiego.

Kreatywność i otwartość na problemy dziecka pozwoliły mi stworzyć placówkę przyjazną dla dzieci, która jednocześnie służy pomocą rodzicom w opiece nad ich małymi skarbami. Prywatnie żona Łukasza, mama Nikosia i Adasia. Cecha charakterystyczna: uśmiech i czas dla każdego.

Daria Stencel

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Dzięki wspólnym zabawom dzieci budują między sobą dobre relacje, zawierają przyjaźnie. W stosunku do dzieci staram się być otwarta i życzliwa, aby mogły one bez skrępowania zwracać się do mnie z każdym pomysłem, a także problemem. Praca z dziećmi jest tym co zawsze chciałam robić. Najważniejszy dla mnie jest uśmiech dziecka, wtedy wiem, że moje wysiłki nie idą na marne. Moje motto to: „Zawsze pamiętaj, by kłaść się spać z marzeniem, a budzić z celem”.

mgr Katarzyna Duźniak

Psycholog
Certyfikowany terapeuta integracji sensoryczne

Kontynuuje swoją edukację na studiach podyplomowych z zakresu Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W swojej pracy stawiam na wzmacnianie więzi między dzieckiem a rodzicem oraz wzmacnianie ich kompetencji rodzicielskich. Praca z dziećmi, odkrywanie ich potencjału i możliwości daje mi wiele radości i satysfakcji. Szczególnie interesuje mnie praca z dziećmi młodzieżą ze spektrum autyzmu, wzmacnianie ich samodzielności oraz umiejętności społecznych i komunikacyjnych. W swojej pracy kieruje się założeniami Stosowanej Analizy Zachowania. Prywatnie przyszła mama. Miłośnik kuchni, gotowania, szydełkowania i muzyki. Zainteresowana wystrojem wnętrz, projektowaniem i tworzeniem własnoręcznych dekoracji i dodatków do domu, ogrodu, na przyjęcia.

Mgr Beatrycze Gawrońska – Bednarczyk

Logopeda

Mgr Dorota Kania

Rehabilitantka

Małgorzata Kiszka

Rehabilitantka

Ewelina Piesiur

Pracownik stołówki

Miłośniczka zdrowego trybu życia. W placówce dba, aby dzieci był najedzone oraz poznawały nowe smaki. Doceniam proste chwile. Wolny czas uwielbiam spędzać na świeżym powietrzu. Nie pogardzę interesującą książką, dobrą kawą, ciekawą rozmową.

Joanna Grzechnik

pracownik stołówki

Mgr Joanna Grygierzec

Katechetka

Przygotowuje dzieci do I komunii Świętej

Mariusz Maławy

nauczyciel wychowania fizycznego
Oligofrenopedagog