mgr Karolina Kłóska

Wychowawca w grupie "Liski"

Beata Puchalik

Pomoc nauczyciela w grupie „Jagódki"

Chętnie uczestniczę w zabawach i rozmowach z dziećmi, daje mi to dużo radości i satysfakcji. Jestem osobą spokojną i troskliwą, a ponadto wykazuję się dużą cierpliwością w pracy z dziećmi. Moją pasją są górskie wędrówki, które najchętniej pokonuję z rodziną, w ramach relaksu słucham dobrej starej muzyki.

mgr Dominika Pryszcz

Wychowawca w grupie „Misiaki”
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego
Terapeuta ręki
Pedagog

Ukończyła również studia podyplomowe z zakresie: Edukacji i wspierania osób z autyzmem, zespołem Aspergera oraz innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi.

W pracy z dziećmi stawiam na organizowanie zajęć i zabaw tak, aby każdego dnia dzieci wychodziły z przedszkola bogatsze w wiedzę, umiejętności i relacje społeczne. Praca w przedszkolu jest moim marzeniem z dzieciństwa, dlatego w codziennych kontaktach z dziećmi staram się, aby ich marzenia edukacyjne również się spełniały. Prywatnie lubię spędzać czas z najbliższymi podczas wycieczek i wojaży oraz ciągle od nowa odkrywać i doskonalić grę na pianinie.

mgr Magdalena Mrzyczek - Gola

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego w grupie "Misiaki"

Halina Ciach

Pomoc nauczyciela w grupie „Jagódki”

W pracy pomagam dzieciom w pokonywaniu barier i trudności dnia codziennego. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji.

Jestem osobą pogodną i optymistycznie nastawioną do życia. Fascynują mnie górskie wycieczki. Lubię ciekawą książkę, relaksuję się przy dobrej muzyce filmowej. Próbuję też swych sił w malarstwie.

mgr Sylwia Piesiur

Dietetyk
Koordynator działu żywienia

Ukończyła studia magisterskie z zakresu psychodietetyki. W przedszkolu zajmuję się żywieniem dzieci i młodzieży, dbając o to, aby były one prawidłowo odżywione, a zarazem szczęśliwe. Pasjonatka żywienia osób aktywnych fizycznie. Każdą wolną chwilę lubię spędzać w gronie najbliższych.

mgr Kinga Kwaśniak

Certyfikowany Terapeuta integracji sensorycznej

mgr Joanna Grygierzec

Katechetka

Justyna Suchy

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego

Kontynuuje naukę na Akademii Techniczno – Humanistycznej w B-B na kierunku Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.

Jako nauczycielka odnajduję się w każdej grupie wiekowej dzieci i kreatywnie angażuję każde dziecko. Nadrzędnym celem jaki sobie stawiam podczas zajęć to indywidualne podejście do każdego dziecka i pobudzanie do twórczego myślenia.

Motto naszego przedszkola „Dobro dziecka jest najwyższą wartością” w pełni odzwierciedla moje podejście jako nauczyciela i rodzica.

mgr Karolina Kuś

Nauczyciel wspomagający

Paulina Urbańska