mgr Karolina Kłóska

Wychowawca w grupie "Liski"

Paulina Szczygieł

Beata Puchalik

Asystent nauczyciela w grupie „Liski"

Chętnie uczestniczę w zabawach i rozmowach z dziećmi, daje mi to dużo radości i satysfakcji. Jestem osobą spokojną i troskliwą, a ponadto wykazuję się dużą cierpliwością w pracy z dziećmi. Moją pasją są górskie wędrówki, które najchętniej pokonuję z rodziną, w ramach relaksu słucham dobrej starej muzyki.

mgr Dominika Pryszcz

Wychowawca w grupie „Misiaki”
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego
Terapeuta ręki
Pedagog

Ukończyła również studia podyplomowe z zakresie: Edukacji i wspierania osób z autyzmem, zespołem Aspergera oraz innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi.

W pracy z dziećmi stawiam na organizowanie zajęć i zabaw tak, aby każdego dnia dzieci wychodziły z przedszkola bogatsze w wiedzę, umiejętności i relacje społeczne. Praca w przedszkolu jest moim marzeniem z dzieciństwa, dlatego w codziennych kontaktach z dziećmi staram się, aby ich marzenia edukacyjne również się spełniały. Prywatnie lubię spędzać czas z najbliższymi podczas wycieczek i wojaży oraz ciągle od nowa odkrywać i doskonalić grę na pianinie.

mgr Magdalena Mrzyczek

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego w grupie "Misiaki"

Halina Ciach

Asystent nauczyciela w grupie „Misiaki”

W pracy pomagam dzieciom w pokonywaniu barier i trudności dnia codziennego. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji.

Jestem osobą pogodną i optymistycznie nastawioną do życia. Fascynują mnie górskie wycieczki. Lubię ciekawą książkę, relaksuję się przy dobrej muzyce filmowej. Próbuję też swych sił w malarstwie.

mgr Edyta Skolasińska

Wychowawca w grupie „Tęczowe Motylki"
Oligofrenopedagog

Praca z dziećmi jest dla mnie urzeczywistnieniem marzeń z dzieciństwa. "Moja decyzja i wyborze zawodu nauczyciela, została podjęta w klimacie improwizowanych teatrzyków dla rodziców, zabaw w szkołę i opieki nad młodszym rodzeństwem. Jestem osobą, która nie może stać w miejscu dosłownie i w przenośni. Prywatnie każdą wolną chwilę spędzam w górach. Jestem pasjonatką treningu siłowego, joggingu oraz wszelkich form aktywnego wypoczynku. Ciągle podejmuję nowe wyzwania i stawiam sobie cele, które konsekwentnie realizuję, a mój apetyt na życie, ludzi, świat (oraz dobre jedzenie) jest wiecznie niezaspokojony.

mgr Dorota Wojciech

Wychowawca w grupie "Starszaki"
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego.

mgr Karolina Hoza

Nauczyciel wspomagający w grupie "Starszaki"

Justyna Suchy

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego w grupie "Starszaki"

Kontynuuje naukę na Akademii Techniczno – Humanistycznej w B-B na kierunku Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.

Jako nauczycielka odnajduję się w każdej grupie wiekowej dzieci i kreatywnie angażuję każde dziecko. Nadrzędnym celem jaki sobie stawiam podczas zajęć to indywidualne podejście do każdego dziecka i pobudzanie do twórczego myślenia.

Motto naszego przedszkola „Dobro dziecka jest najwyższą wartością” w pełni odzwierciedla moje podejście jako nauczyciela i rodzica.

mgr Anna Szelest

Logopeda

Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie: Przygotowania Pedagogicznego. Pracuję z dzieckiem indywidualnie. Praca jeden na jeden pozwala w pełni skupić się na dziecku, ponieważ każde jest inne i każde wymaga indywidualnego podejścia.

Uprawiam sport, lubię wycieczki górskie, to pozwala mi sprawdzić siebie i odpocząć. Kiedy nie jestem w ruchu, razem z moimi „prywatnymi” dziećmi uwielbiamy grać w gry planszowe, albo zwyczajnie poczytać książki na kanapie.

mgr Katarzyna Maśka

Manager przedszkola

Specjalista ds. organizacji, księgowości, finansów i dotacji oświatowych. Ukończyła studia na kierunku zarządzanie oraz studia podyplomowe z zarządzania oświatą.

Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, chętną do pomocy każdemu. W czasie wolnym uwielbiam czytać książki i obejrzeć dobry serial.

Małgorzata Kiszka

Rehabilitantka

mgr Kinga Kwaśniak

Certyfikowany Terapeuta integracji sensorycznej

mgr Sylwia Piesiur

Dietetyk
Koordynator działu żywienia

Ukończyła studia magisterskie z zakresu psychodietetyki. W przedszkolu zajmuję się żywieniem dzieci i młodzieży, dbając o to, aby były one prawidłowo odżywione, a zarazem szczęśliwe. Pasjonatka żywienia osób aktywnych fizycznie. Każdą wolną chwilę lubię spędzać w gronie najbliższych.

Michalina Zimnol

pracownik stołówki

mgr Joanna Grygierzec

Katechetka

mgr Aleksandra Zimnol

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego
Oligofrenopedagog
Specjalista symultaniczno – sekwencyjnej metody czytania
wg Jagody Cieszyńskiej

W pracy staram się dostosowywać techniki materiały dydaktyczne do indywidualnych predyspozycji dzieci. W wolnych chwilach interesuję się florystyką.

mgr Arnika Tucka

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego

mgr Justyna Lapczyk

Nauczyciel wspomagający
Oligofrenopedagog
Terapeuta ręki

Podczas pracy z dziećmi ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka w celu rozpoznania trudności lub zdolności dzieci i doboru odpowiednich metod pracy oraz poznania zainteresowań i umiejętności dziecka, aby bazować na jego mocnych stronach i motywować go do działania. Efektywne organizowanie czasu dzieciom to moja pasja, natomiast w życiu prywatnym lubię aktywnie spędzać czas, rekreacyjnie i kulinarnie.

mgr Katarzyna Duźniak

Certyfikowany Terapeuta integracji sensorycznej