Aktualności

Nauka zdalna

Starając się stworzyć w przedszkolu nauczanie na odległość postawiliśmy w dużej mierze na relacje. Każdy z nas musi nauczyć się funkcjonować w tym nowym świecie, gdzie przejście na naukę wirtualną dla wszystkich jest innym doświadczeniem.

Nasi nauczyciele są w stałym kontakcie telefonicznym,

mailowym a także za pomocą mediów społecznościowych  z wszystkimi rodzicami.  Tymi też strumieniami przesyłają materiały do pracy z dziećmi.

Mamy nadzieję, że proste i przejrzyste zadania, które każdego dnia trafiają do naszych przedszkolaków sprawiają, że łatwiej jest im i ich rodzicom poradzić sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Jedną z form przekazu przygotowanych i proponowanych aktywności jest także punkt podawczy, w którym rodzice mogą zaopatrzyć się w materiały edukacyjne na każdy tydzień.

Zwykłe codzienne czynności i aktywności, formy spędzania wolnego czasu, stają się dla nas w tym czasie integralną częścią łączności z dziećmi i rodzicami. Staramy się w różnych formach angażować rodziców do dzielenia się z nami przebiegiem nauki za pomocą zdjęć i filmików udostępnianych na prywatnych grupach przedszkolnych. Dzięki temu możemy choć trochę bliżej być z każdym z nich.

Mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy powrócimy do przedszkola i ponownie zobaczymy się „na żywo”.

Życzymy wszystkim Państwu dużo zdrowia!