Kadra
Jesteśmy młodymi osobami, które swoją przyszłość
związały z edukacją dzieci, ich rozwojem i wychowaniem.
Katarzyna Kanik
Dyrektor szkoły
Nauczyciel języka angielskiego

Kontynuuje swoją edukację w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: Zarządzenie. Pracuje wg autorskiego programu nauczania języka angielskiego w klasach I-III. Propagatorska konwersacyjnych metod nauczania języka angielskiego.

Kreatywność i otwartość na problemy dziecka pozwoliły mi stworzyć placówkę przyjazną dla dzieci, która jednocześnie służy pomocą rodzicom w opiece nad ich małymi skarbami. Prywatnie żona Łukasza, mama Nikosia i Adasia. Cecha charakterystyczna: uśmiech i czas dla każdego.
Łukasz Kanik
Właściciel

Student w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: Zarządzanie Dba o stabilizację organizacyjną i rozwojowość placówki. Koordynuje pracę kadry szkolnej oraz odpowiada za finanse przedsiębiorstwa. Inicjator corocznego Pikniku Rodzinnego „ Pożegnanie Wakacji’’. Tworzenie czegoś dla innych daje mi bardzo dużo satysfakcji i zadowolenia. Marzenia oraz wyznaczane nowe cele motywują mnie do ciągłego działania Kocham sport oraz muzykę elektroniczną w związku z czym bardzo często uczestniczę w różnych wydarzeniach i eventach . W wolnym czasie lubię obejrzeć dobry film albo serial, poczytać książkę oraz spędzić czas w gronie najbliższych.
mgr Beata Hanzlik
Dyrektor ds. pedagogicznych
Nauczyciel języka polskiego


Za swoją pracę pedagogiczną wielokrotnie nagradzana Otrzymała Brązowy Krzyż Zasługi od Prezydenta RP „Mogę powiedzieć o sobie, że dokonałam słusznego wyboru zawodowej drogi. Swoją pracę postrzegam jako przyjemność towarzyszenia dzieciom i młodzieży w odkrywaniu piękna i bogactwa języka polskiego w wielu wymiarach. W wolnym czasie tańczę, gram w tenisa i czytam,zwłaszcza biografie. Ludzkie losy niezmiennie mnie fascynują, często budzą podziw, ale przede wszystkim uczą.”
mgr Katarzyna Duźniak
Asystent nauczyciela w klasie I
Psycholog
Certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej


Kontynuuje swoją edukację na studiach podyplomowych z zakresu Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W swojej pracy stawiam na wzmacnianie więzi między dzieckiem a rodzicem oraz wzmacnianie ich kompetencji rodzicielskich. Praca z dziećmi, odkrywanie ich potencjału i możliwości daje mi wiele radości i satysfakcji. Szczególnie interesuje mnie praca z dziećmi młodzieżą ze spektrum autyzmu, wzmacnianie ich samodzielności oraz umiejętności społecznych i komunikacyjnych. W swojej pracy kieruje się założeniami Stosowanej Analizy Zachowania. Prywatnie przyszła mama. Miłośnik kuchni, gotowania, szydełkowania i muzyki. Zainteresowana wystrojem wnętrz, projektowaniem i tworzeniem własnoręcznych dekoracji i dodatków do domu, ogrodu, na przyjęcia.
mgr Joanna Kapołka
Wychowawca klasy III
Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej


Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. W pracy z dziećmi staram się do każdego podchodzić indywidualnie, dostrzegać mocne strony, motywować i wspierać w poznawaniu świata i pokonywaniu trudności. Pragnę, aby moi podopieczni czuli się przy mnie bezpiecznie i wiedzieli, że zawsze mogą liczyć na moje wsparcie i pomoc. Hobbistycznie zajmuję się animacją dzieci, wytwarzaniem różnych przedziwnych cudów i grą na instrumentach.
mgr Magdalena Młodzik
Wychowawca klasy I
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
Oligofrenopedagog
Terapeuta zajęciowy


W pracy zawodowej kładę nacisk na maksymalne wykorzystanie potencjału ucznia poprzez stosowanie metod i form pracy dostosowanych do indywidualnych możliwości. Moja pasja to „ołówek i węgiel”, spod których w międzyczasie wychodzą różne twory. Dużo czytam, a latem stawiam na rower i rolki.
mgr Kinga Kwaśniak
Nauczyciel wspomagający w klasie I
Oligofrenopedagog
Certyfikowany terapeuta Integracji Sensorycznej


Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach pedagogika ogólna oraz pedagogika wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego. W swojej pracy charakteryzuję się indywidualnym podejściem do każdego ucznia, podążając za innowacyjnością świata. Jestem osobą energiczną, kreatywną, pełną zapału i pomysłów. Człowiekiem, który kocha to, co robi i nie może się nudzić.
mgr Maria Rajwa 
Wychowawca klasy II
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego z wczesnym
wspomaganiem rozwoju dziecka
Terapeuta pedagogiczny
Specjalista w zakresie terapii ręki


„W pracy z dziećmi ważne jest dla mnie rozwijanie ich kreatywności i umiejętności, poprzez stwarzanie sytuacji wymagających podejmowania samodzielnych działań”. Prywatnie lubi wędrówki górskie i wycieczki rowerowe w gronie najbliższych.
Daria Stencel
Wychowawca klasy I
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej


Dzięki wspólnym zabawom dzieci budują między sobą dobre relacje, zawierają przyjaźnie. W stosunku do dzieci staram się być otwarta i życzliwa, aby mogły one bez skrępowania zwracać się do mnie z każdym pomysłem, a także problemem. Praca z dziećmi jest tym co zawsze chciałam robić. Najważniejszy dla mnie jest uśmiech dziecka, wtedy wiem, że moje wysiłki nie idą na marne. Moje motto to: „Zawsze pamiętaj, by kłaść się spać z marzeniem, a budzić z celem”.
Ewelina Piesiur
Pracownik stołówki

Miłośniczka zdrowego trybu życia. W placówce dba, aby dzieci był najedzone oraz poznawały nowe smaki. Doceniam proste chwile. Wolny czas uwielbiam spędzać na świeżym powietrzu. Nie pogardzę interesującą książką, dobrą kawą, ciekawą rozmową.
mgr Anna Gabryś
Nauczyciel muzyki

Z wykształcenia magister sztuki wokalnej, z zawodu śpiewaczka/wokalistka. Dodatkowo ukończyła studium pedagogiczne w kierunku muzyczno-wokalnym. Proponuję naukę muzyki poprzez zabawę i skojarzenia. Staram się poszerzać wyobraźnię dzieci oraz poznawać ich własną wrażliwość. Poprzez muzykę mogą poznawać swoje upodobania oraz nazywać własne emocje. Pracuję także nad polepszeniem ich pamięci, poczucia rytmu, muzyalności oraz poszerzaniem wiedzy na temat różnych rodzajów muzyki. Prowadzę własną działalność artystyczną w zakresie organizacji koncertów oraz prowadzenia nauki śpiewu solowego i grupowego, zarówno rozrywkowego jak i klasycznego. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, bardzo lubię pływać, uwielbiam czytać książki.
Mgr Dorota Kania
Rehabilitantka

Mgr Joanna Grygierzec
Katechetka

Przygotowuje dzieci do I komunii Świętej
Mgr Klaudia Grygierczyk
Nauczyciel plastyki

Mgr Beatrycze Gawrońska – Bednarczyk
Logopeda
CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi,
ul. Uzdrowiskowa 37, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

tel. 667-222-287
e-mail: szkola@cetir.pl

www.facebook.com/cetir.edukacja/