Aktualności
Otwarcie nowego budynku
Już 3 września nastąpi otwarcie nowego budynku naszej szkoły. Dodatkowe 700m2 pozwoli spełniać wymogi nowej reformy oświaty.

Szkoła CETIR to nowoczesny kompleks edukacyjno – terapeutyczny, położony w malowniczej części Goczałkowic- Zdrój. Szkoła jest miejscem integracji dzieci niepełnosprawnych z dziećmi zdrowymi, pozwala na przełamywanie barier, wspólne relacje i poszerzanie horyzontów. Każde dziecko pokonuje tu codzienne słabości, wyznacza cele, rozwija pasje i realizuje wyzwania.

Placówka stwarza idealne warunki do rozwoju dla każdego ucznia:

- dzieci niepełnosprawne mogą przebywać w realizacji ze swoimi zdrowymi rówieśnikami i czerpać z tego wzorce do naśladowania oraz realizować przy tym wszystkie zadania terapeutyczne i edukacyjne,

- dzieci zdrowe mogą kreatywnie realizować podstawę programową oraz uczyć się od swoich niepełnosprawnych kolegów determinacji i motywacji do działania,

- wszystkie dzieci mogą rozwijać się w warunkach pełnej akceptacji, tolerancji, ze świadomością odmienności każdego człowieka i wsparciem w dążeniu do spełniania swoich marzeń.
CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi,
ul. Uzdrowiskowa 37, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

tel. 667-222-287
e-mail: szkola@cetir.pl

www.facebook.com/cetir.edukacja/