Kadra
Jesteśmy młodymi osobami, które swoją przyszłość
związały z edukacją dzieci, ich rozwojem i wychowaniem.
Katarzyna Kanik
Właściciel i dyrektor przedszkola
Nauczyciel języka angielskiego

Kontynuuje swoją edukację w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: Zarządzenie. Pracuje wg autorskiego programu nauczania języka angielskiego w klasach I-III. Propagatorska konwersacyjnych metod nauczania języka angielskiego.

Kreatywność i otwartość na problemy dziecka pozwoliły mi stworzyć placówkę przyjazną dla dzieci, która jednocześnie służy pomocą rodzicom w opiece nad ich małymi skarbami. Prywatnie żona Łukasza, mama Nikosia i Adasia. Cecha charakterystyczna: uśmiech i czas dla każdego.
Łukasz Kanik
Właściciel

Student w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: Zarządzanie. Dba o stabilizację organizacyjną i rozwojowość placówki. Koordynuje pracę kadry przedszkolnej oraz odpowiada za finanse przedsiębiorstwa. Inicjator corocznego Pikniku Rodzinnego „Pożegnanie Wakacji’’. Tworzenie czegoś dla innych daje mi bardzo dużo satysfakcji i zadowolenia. Marzenia oraz wyznaczane nowe cele motywują mnie do ciągłego działania Kocham sport oraz muzykę elektroniczną w związku z czym bardzo często uczestniczę w różnych wydarzeniach i eventach . W wolnym czasie lubię obejrzeć dobry film albo serial, poczytać książkę oraz spędzić czas w gronie najbliższych.

mgr Gabriela Rajwa
Nauczyciel sprawujący nadzór pedagogiczny w przedszkolu
Doradca metodyczny i pedagogiczny
Nauczyciel wychowania początkowego

Kilkukrotnie uhonorowana nagrodami Kuratora Oświaty oraz Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej. Inicjator powstania zespołu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka na terenie delegatury w Bielsku-Białej Kuratorium Oświaty w Katowicach. Twórca i redaktor naczelny czasopisma "Magazyn Aktywnych Nauczycieli". Wieloletnia dyrektor szkoły podstawowej z oddziałami integracyjnymi.

Dodatkowe zainteresowania to rozwój osobisty, psychologia sukcesu, logodydaktyka w edukacji  oraz szukanie możliwości stworzenia optymalnych warunków dla rozwoju i nauki dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych. "Prywatnie uwielbiam swój dom i wszystko co z nim związane od kulinariów począwszy po urządzanie, meblowanie, rękodzieło i ogrodnictwo."
mgr Katarzyna Waliczek
Wychowawca w grupie „Tygryski Urwiski"
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego

Oligofrenopedagog
Terapeuta ręki
Terapeuta pedagogiczny

Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu: Wspierania rozwoju i edukacji osób ze spektrum autyzmu.

W codziennej pracy kieruję się zasadą „Dziecko bawiąc się, doznaje po raz pierwszy w życiu radości twórcy i władcy”, dlatego staram się połączyć zabawę z nauką tak, aby sam proces nabywania wiedzy i umiejętności był dla dziecka przyjemnością, a także dawał możliwość odnoszenia sukcesów. W życiu prywatnym każdą wolną chwilę staram się spędzić na aktywnym wypoczynku w gronie najbliższych.
mgr Paulina Słodczyk
Asystent nauczyciela w grupie „Tygryski Urwiski"
Psycholog
Trener Biofeedback EEG

W pracy kieruję się indywidualnym podejściem do dziecka, ważne jest spojrzenie na każdy aspekt jego funkcjonowania. Moja myśl przewodnia to: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.” Interesuję się psychologią rozwojową, a także wycieczkami rowerowymi po górskich szlakach.
Beata Puchalik
Asystent nauczyciela w grupie „Tygryski Urwiski"

Chętnie uczestniczę w zabawach i rozmowach z dziećmi, daje mi to dużo radości i satysfakcji. Jestem osobą spokojną i troskliwą, a ponadto wykazuję się dużą cierpliwością w pracy z dziećmi. Moją pasją są górskie wędrówki, które najchętniej pokonuję z rodziną, w ramach relaksu słucham dobrej starej muzyki.
mgr Dominika Pryszcz
Wychowawca w grupie „Kotki Psotki”
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego

Terapeuta ręki
Pedagog

Ukończyła również studia podyplomowe z zakresie: Edukacji i wspierania osób z autyzmem, zespołem Aspergera oraz innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi.

W pracy z dziećmi stawiam na organizowanie zajęć i zabaw tak, aby każdego dnia dzieci wychodziły z przedszkola bogatsze w wiedzę, umiejętności i relacje społeczne. Praca w przedszkolu jest moim marzeniem z dzieciństwa, dlatego w codziennych kontaktach z dziećmi staram się, aby ich marzenia edukacyjne również się spełniały. Prywatnie lubię spędzać czas z najbliższymi podczas wycieczek i wojaży oraz ciągle od nowa odkrywać i doskonalić grę na pianinie.
Justyna Suchy
Wychowawca w grupie „Mali Odkrywcy”
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego


Kontynuuje naukę na Akademii Techniczno – Humanistycznej w B-B na kierunku Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.

Jako nauczycielka odnajduję się w każdej grupie wiekowej dzieci i kreatywnie angażuję każde dziecko. Nadrzędnym celem jaki sobie stawiam podczas zajęć to indywidualne podejście do każdego dziecka i pobudzanie do twórczego myślenia.

Motto naszego przedszkola „Dobro dziecka jest najwyższą wartością” w pełni odzwierciedla moje podejście jako nauczyciela i rodzica.
Halina Ciach
Asystent nauczyciela w grupie „Tęczowe Motylki”

W pracy pomagam dzieciom w pokonywaniu barier i trudności dnia codziennego. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji.

Jestem osobą pogodną i optymistycznie nastawioną do życia. Fascynują mnie górskie wycieczki. Lubię ciekawą książkę, relaksuję się przy dobrej muzyce filmowej. Próbuję też swych sił w malarstwie.
Justyna Lapczyk
Nauczyciel wspomagający w grupie „Mali Odkrywcy"
Oligofrenopedagog
Terapeuta ręki

Podczas pracy z dziećmi ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka w celu rozpoznania trudności lub zdolności dzieci i doboru odpowiednich metod pracy oraz poznania zainteresowań i umiejętności dziecka, aby bazować na jego mocnych stronach i motywować go do działania. Efektywne organizowanie czasu dzieciom to moja pasja, natomiast w życiu prywatnym lubię aktywnie spędzać czas, rekreacyjnie i kulinarnie.
mgr Aleksandra Zimnol
Wychowawca w grupie „Tęczowe Motylki"
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego

Oligofrenopedagog
Specjalista symultaniczno – sekwencyjnej metody czytania
wg Jagody Cieszyńskiej


W pracy staram się dostosowywać techniki materiały dydaktyczne do indywidualnych predyspozycji dzieci. W wolnych chwilach interesuję się florystyką.
Edyta Skolasińska
nauczyciel wspomagający w grupie „Tęczowe Motylki"
Oligofrenopedagog

Praca z dziećmi jest dla mnie urzeczywistnieniem marzeń z dzieciństwa. "Moja decyzja i wyborze zawodu nauczyciela, została podjęta w klimacie improwizowanych teatrzyków dla rodziców, zabaw w szkołę i opieki nad młodszym rodzeństwem. Jestem osobą, która nie może stać w miejscu dosłownie i w przenośni. Prywatnie każdą wolną chwilę spędzam w górach. Jestem pasjonatką treningu siłowego, joggingu oraz wszelkich form aktywnego wypoczynku. Ciągle podejmuję nowe wyzwania i stawiam sobie cele, które konsekwentnie realizuję, a mój apetyt na życie, ludzi, świat (oraz dobre jedzenie) jest wiecznie niezaspokojony.
Sylwia Piesiur
Dietetyk
Koordynator działu żywienia
Pracownik stołówki

Kontynuuje studia magisterskie z zakresu psychodietetyki. W przedszkolu zajmuję się żywieniem dzieci i młodzieży, dbając o to, aby były one prawidłowo odżywione, a zarazem szczęśliwe. Pasjonatka żywienia osób aktywnych fizycznie. Każdą wolną chwilę lubię spędzać w gronie najbliższych.
mgr Anna Szelest
Logopeda

Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie: Przygotowania Pedagogicznego. Pracuję z dzieckiem indywidualnie. Praca jeden na jeden pozwala w pełni skupić się na dziecku, ponieważ każde jest inne i każde wymaga indywidualnego podejścia.

Uprawiam sport, lubię wycieczki górskie, to pozwala mi sprawdzić siebie i odpocząć. Kiedy nie jestem w ruchu, razem z moimi „prywatnymi” dziećmi uwielbiamy grać w gry planszowe, albo zwyczajnie poczytać książki na kanapie.
mgr Katarzyna Pryszcz
Manager przedszkola

Specjalista ds. organizacji, księgowości, finansów i dotacji oświatowych. Ukończyła studia na kierunku zarządzanie. Aktualnie studentka studiów podyplomowych z zarządzania oświatą.

Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, chętną do pomocy każdemu. W czasie wolnym uwielbiam czytać książki i obejrzeć dobry serial.
Mgr Dorota Kania
RehabilitantkaMałgorzata Kiszka
RehabilitantkaMgr Kinga Kwaśniak
Certyfikowany Terapeuta integracji sensorycznejMgr Katarzyna Duźniak
Certyfikowany Terapeuta integracji sensorycznejMgr Joanna Grygierzec
Katechetka


CETIR Przedszkole Niepubliczne,
ul. Uzdrowiskowa 37, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

tel. 667-222-287
e-mail: przedszkole@cetir.pl

www.facebook.com/cetir.edukacja/